Batteri til HSTNN-IB8E, 7.7V, 48.5Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.7V |
| Kapasitet | 48.5Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP CH04XL 7.7V 48.5Wh |
425 Kr 552Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til HSTNN-IB8E, 7.7V, 48.5Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.7V |
| Kapasitet | 48.5Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP CH04XL 7.7V 48.5Wh |
425 Kr 552Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
HP Chromebook X2 12
HP Chromebook X2 12-F000NA
HP Chromebook X2 12-F001TU
HP Chromebook X2 12-F002ND
HP Chromebook X2 12-F003NF
HP Chromebook X2 12-F003TU
HP Chromebook X2 12-F004NF
HP Chromebook X2 12-F014DX
HP Chromebook X2 12-F015NR
HP Chromebook X2 12-F080NO
HP Chromebook X2
HP Chromebook X2 12-F000
HP Chromebook X2 12-F000NF
HP Chromebook X2 12-F001NF
