Batteri til HP Chromebook X2 12-F080NO, 7.7V, 48.5Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.7V |
| Kapasitet | 48.5Wh |
| Gtin | 6834855380379 |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP CH04XL 7.7V 48.5Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til HP Chromebook X2 12-F080NO, 7.7V, 48.5Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.7V |
| Kapasitet | 48.5Wh |
| Gtin | 6834855380379 |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP CH04XL 7.7V 48.5Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
HP Chromebook X2 12
HP Chromebook X2 12-F000NA
HP Chromebook X2 12-F001TU
HP Chromebook X2 12-F002ND
HP Chromebook X2 12-F003NF
HP Chromebook X2 12-F003TU
HP Chromebook X2 12-F004NF
HP Chromebook X2 12-F014DX
HP Chromebook X2 12-F015NR
HP Chromebook X2 12-F080NO
HP Chromebook X2
HP Chromebook X2 12-F000
HP Chromebook X2 12-F000NF
HP Chromebook X2 12-F001NF
