Batteri til HP HSTNN-LB8F, 11.4V, 4212mAh/48Wh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 4212mAh/48Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | HP CD03XL 11.4V 4212mAh/48Wh |
319 Kr 414Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til HP HSTNN-LB8F, 11.4V, 4212mAh/48Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 4212mAh/48Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | HP CD03XL 11.4V 4212mAh/48Wh |
319 Kr 414Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
