Batteri til HP HSN-114C-5, 11.4V, 4212mAh/48Wh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 4212mAh/48Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP CD03XL 11.4V 4212mAh/48Wh |
319 Kr 414Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til HP HSN-114C-5, 11.4V, 4212mAh/48Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 4212mAh/48Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP CD03XL 11.4V 4212mAh/48Wh |
319 Kr 414Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
