Batteri til HP 925197-271, 11.55v, 8572mAh/99Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.55v |
| Kapasitet | 8572mAh/99Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP DG06XL 11.55v 8572mAh/99Wh |
499 Kr 648Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til HP 925197-271, 11.55v, 8572mAh/99Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.55v |
| Kapasitet | 8572mAh/99Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP DG06XL 11.55v 8572mAh/99Wh |
499 Kr 648Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
