Batteri til HP TPN-Q197, 11.55v, 8572mAh/99Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.55v |
| Kapasitet | 8572mAh/99Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | HP DG06XL 11.55v 8572mAh/99Wh |
499 Kr 648Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til HP TPN-Q197, 11.55v, 8572mAh/99Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.55v |
| Kapasitet | 8572mAh/99Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | HP DG06XL 11.55v 8572mAh/99Wh |
499 Kr 648Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!

