Batteri til HP 687517-241, 14.8V, 52Wh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 14.8V |
| Kapasitet | 52Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP BT04XL 14.8V 52Wh |
479 Kr 622Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til HP 687517-241, 14.8V, 52Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 14.8V |
| Kapasitet | 52Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP BT04XL 14.8V 52Wh |
479 Kr 622Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Modell/Delenummer:
Kompatible modeller:
-
HP Folio 9470m
HP Folio 9470m(C8K20PA)
HP Folio 9470m(C8K21PA)
HP Folio 9470m(C8K22PA)
HP Folio 9470m(D5J68PA)
HP Folio 9470m(D5J69PA)
HP Folio 9470m(D5J70PA)
HP Folio 9470m(E5H44PA)
HP Folio 9470m(E7M00PA)
HP Folio 9470m(E7M01PA)
HP Folio 9470m(E7M02PA)
HP Folio 9470m(E7M31PA)
HP Folio 9470m(E7M32PA)
