Batteri til HP 687517-171, 14.8V, 52Wh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 14.8V |
| Kapasitet | 52Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP BT04XL 14.8V 52Wh |
479 Kr 622Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til HP 687517-171, 14.8V, 52Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 14.8V |
| Kapasitet | 52Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP BT04XL 14.8V 52Wh |
479 Kr 622Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
HP Folio 9470m
HP Folio 9470m(C8K20PA)
HP Folio 9470m(C8K21PA)
HP Folio 9470m(C8K22PA)
HP Folio 9470m(D5J68PA)
HP Folio 9470m(D5J69PA)
HP Folio 9470m(D5J70PA)
HP Folio 9470m(E5H44PA)
HP Folio 9470m(E7M00PA)
HP Folio 9470m(E7M01PA)
HP Folio 9470m(E7M02PA)
HP Folio 9470m(E7M31PA)
HP Folio 9470m(E7M32PA)
