Batteri til BA43-00399A, 7.72V, 41.1Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.72V |
| Kapasitet | 41.1Wh |
| Merke | Batteri til Samsung |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Samsung AA-PBAN2HE 7.72V 41.1Wh |
810 Kr 1 053Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til BA43-00399A, 7.72V, 41.1Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.72V |
| Kapasitet | 41.1Wh |
| Merke | Batteri til Samsung |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Samsung AA-PBAN2HE 7.72V 41.1Wh |
810 Kr 1 053Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Samsung Galaxy Book GO NP340XLA-KA3US
Samsung Galaxy Book GO XE340XDA
Samsung Galaxy Book GO 5G NP545XLA
Samsung Galaxy Book GO NP340XLA-KA12US
Samsung Galaxy Book GO NP340XLA-KA4US
Samsung Galaxy Book GO NP340XLA-KA2CA
Samsung Galaxy Book GO NP340XLA-KA5US
Samsung Galaxy Book GO NP340XLA-KA1US
Samsung XE340XDA-KA1US
Samsung XE340XDA-KA3
Samsung XE340XDA-KA3US-RB
Samsung XE340xda-ka1it
