Batteri til Asus Zenbook UX510UWCN044T, 11.4V, 48Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 48Wh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus B31N1534 11.4V 48Wh |
395 Kr 513Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til Asus Zenbook UX510UWCN044T, 11.4V, 48Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 48Wh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus B31N1534 11.4V 48Wh |
395 Kr 513Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Asus UX510UW
Asus UX510UW-1A
Asus UX510UW-CN044T
Asus UX510UW-RB71
Asus UX510UW1A
Asus UX510UWRB71
Asus UX510UX
Asus UX510UX-1A
Asus UX510UX-CN020T-BE
Asus UX510UX-CN044T
Asus UX510UX1A
Asus UX510UXCN020TBE
Asus UX510UXCN044T
Asus ZenBook UX510UX-CN014T
Asus ZenBook UX510UX-CN020T
Asus ZenBook UX510UX-CN044T
Asus ZenBook UX510UX-CN047T
Asus ZenBook UX510UX-CN179T
Asus ZenBook UX510UX-CN216T
Asus ZenBook UX510UXCN014T
Asus ZenBook UX510UXCN020T
Asus ZenBook UX510UXCN044T
Asus ZenBook UX510UXCN047T
Asus ZenBook UX510UXCN179T
Asus ZenBook UX510UXCN216T
Asus Zenbook UX510UW
Asus Zenbook UX510UW-CN044T
Asus Zenbook UX510UWCN044T
Asus Zenbook UX510UX
