Batteri til Asus Zenbook UX31LA-C4081H, 11.1V, 50Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 50Wh |
| Gtin | 6843410791431 |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C32N1301 11.1V 50Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Asus Zenbook UX31LA-C4081H, 11.1V, 50Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 50Wh |
| Gtin | 6843410791431 |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C32N1301 11.1V 50Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Asus UX31L
Asus UX31LA
Asus UX31LA-0132A4500U
Asus UX31LA-0161A4200U
Asus UX31LA-1A
Asus UX31LA-2A
Asus UX31LA-C4018H
Asus UX31LA-C4026H
Asus UX31LA-C4078H
Asus UX31LA-DS71T
Asus UX31LA-R5017H
Asus UX31LA-R5017P
Asus UX31LA-R5031H
Asus UX31LA-UH51T
Asus UX31LA-US51T
Asus UX31LA-XB72
Asus UX31LA-XH51T
Asus ZENBOOK UX31LA-US51T
Asus Zenbook UX31LA
Asus Zenbook UX31LA-C4048H
Asus Zenbook UX31LA-C4081H
Asus Zenbook UX31LA-R5031H
Asus Zenbook UX31LA-R5080H
