Batteri til Asus ZenBookPro15 UP6502ZD-M731X, 11.55V, 96Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.55V |
| Kapasitet | 96Wh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C32N2002-2 11.55V 96Wh |
499 Kr 648Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Asus ZenBookPro15 UP6502ZD-M731X, 11.55V, 96Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.55V |
| Kapasitet | 96Wh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C32N2002-2 11.55V 96Wh |
499 Kr 648Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteriet erstatter:
Batteriet er kompatibelt med følgende produkter:
-
Asus ZenBook Pro 15 Flip OLED UP6502ZA
Asus ZenBook Pro 15 Flip OLED UP6502ZA-M8006W
Asus ZenBook Pro 15 Flip OLED UP6502ZA-M8012W
Asus ZenBook Pro 15 Flip OLED UP6502ZA-M8016W
Asus ZenBook Pro 15 Flip OLED UP6502ZA-M8018W
Asus ZenBook Pro 15 Flip OLED UP6502ZA-M8019W
Asus ZenBook Pro 15 Flip OLED UP6502ZA-BB71T-CB
Asus ZenBookPro15 UP6502ZD
Asus ZenBookPro15 UP6502ZD-M8007W
Asus ZenBookPro15 UP6502ZD-M8023W
Asus ZenBookPro15 UP6502ZD-M8027W
Asus ZenBookPro15 UP6502ZD-M8029W
Asus ZenBookPro15 UP6502ZD-M8036W
Asus ZenBookPro15 UP6502ZD-M731X
Asus ZenBookPro15 UP6502ZD-BB72T-CB
