Batteri til Asus ZenBook UX51VZ-XH71, 14.8V, 70Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 14.8V |
| Kapasitet | 70Wh |
| Gtin | 68264873469834 |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C42-UX51 14.8V 70Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Asus ZenBook UX51VZ-XH71, 14.8V, 70Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 14.8V |
| Kapasitet | 70Wh |
| Gtin | 68264873469834 |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C42-UX51 14.8V 70Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Asus U500VZ
Asus U500VZ-CN032H
Asus UX51
Asus UX51VZ
Asus UX51VZ-CM042P
Asus UX51VZ-CN025H
Asus UX51VZ-CN035H
Asus UX51VZ-CN036H
Asus UX51VZ-XH71
Asus UX51VZA
Asus UX51Vz-DH71
Asus ZenBook U500VZ
Asus ZenBook U500VZ-CN032H
Asus ZenBook UX51
Asus ZenBook UX51VZ
Asus ZenBook UX51VZ-CM042P
Asus ZenBook UX51VZ-CN025H
Asus ZenBook UX51VZ-CN035H
Asus ZenBook UX51VZ-CN036H
Asus ZenBook UX51VZ-XH71
Asus ZenBook UX51VZA
Asus ZenBook UX51Vz-DH71

