Batteri til Asus X402CA-1C, 7.4V, 5100mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 5100mAh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C21-X402 7.4V 5100mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Asus X402CA-1C, 7.4V, 5100mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 5100mAh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C21-X402 7.4V 5100mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Asus F402C
Asus F402CA-WX102H
Asus X402
Asus X402CA-1A
Asus X402CA-1B
Asus X402CA-1C
Asus X402CA-1D
Asus X402CA-WX005H
Asus X402CA-WX010D
Asus X402CA-WX011D
Asus X402CA-WX011H
Asus X402CA-WX012D
Asus X402CA-WX013D
Asus X402CA-WX016D
Asus X402CA-WX054
Asus X402CA-WX058H
Asus X402CA-WX061H
Asus X402CA-WX063H
Asus X402CA-WX066H
Asus X402CA-WX076D
Asus X402CA-WX090D
Asus X402CA-WX094D
Asus X402CA-WX142H
Asus X402c
Asus X402ca
