Batteri til Asus Vivobook S 16, 11.55V, 42Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.55V |
| Kapasitet | 42Wh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C31N2201 11.55V 42Wh |
359 Kr 466Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til Asus Vivobook S 16, 11.55V, 42Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.55V |
| Kapasitet | 42Wh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C31N2201 11.55V 42Wh |
359 Kr 466Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Asus Vivobook S 16 TN3604YA
Asus Vivobook 15 X1504VA
Asus Vivobook 15 X1504ZA
Asus VivoBook 16 S1605PA
Asus Vivobook Go 15 E1504FA
Asus Vivobook Go 15 E1504GA
Asus Vivobook 14 OLED X1405VA
Asus Vivobook 16 OLED M1605YA
Asus Vivobook 16 OLED X1605EA
Asus Vivobook 16 OLED X1605PA
Asus Vivobook 16 OLED X1605ZA
Asus Vivobook 14X OLED X1403VA
Asus Vivobook 15X OLED M3504YA
Asus Vivobook 15X OLED M3604YA
Asus Vivobook 16X OLED K3604VA
Asus Vivobook 16X OLED K3604ZA
Asus Vivobook S 16 Flip OLED TN3604YA
Asus Vivobook S 16
Asus Vivobook Go 15
Asus Vivobook 14X
Asus Vivobook 15X
Asus Vivobook 16X
Asus Vivobook 14
Asus Vivobook 15
Asus Vivobook 16
