Batteri til Asus V551L, 11.1V, 4500mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 4500mAh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C31-S551 11.1V 4500mAh |
375 Kr 487Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til Asus V551L, 11.1V, 4500mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 4500mAh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C31-S551 11.1V 4500mAh |
375 Kr 487Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Asus S551L
Asus S551LA
Asus S551LB
Asus S551LB-CJ026H
Asus S551LB-CJ045H
Asus V551L
Asus V551LA-DH51T
Asus VIVOBOOK S551LC
Asus VivoBook A551LB
Asus VivoBook A551LB-XX134H
Asus VivoBook A551LB-XX234H
Asus VivoBook K551LB-XX164D
Asus VivoBook K551LB-XX171H
Asus VivoBook K551LB-XX202D
Asus VivoBook K551LB-XX210H
Asus VivoBook K551LB-XX252D
Asus VivoBook K551LB-XX258D
Asus VivoBook S551L
Asus VivoBook S551LA
Asus VivoBook S551LB
Asus VivoBook S551LB-CJ026H
Asus VivoBook S551LB-CJ045H
Asus VivoBook S551LB-CJ081H
Asus VivoBook V551L
Asus VivoBook V551LA
Asus VivoBook V551LA-DH51T
Asus VivoBook V551LA-DS71T
Asus VivoBook V551LB
Asus VivoBook V551LB-DB71T
Asus VivoBook V551LB-SH71T
Asus Vivobook A551LB-XX233H
Asus Vivobook A551LB-XX317H
