Batteri til Asus UX310, 11.4V, 4240mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 4240mAh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Asus B31N1535 11.4V 4240mAh |
390 Kr 507Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Asus UX310, 11.4V, 4240mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 4240mAh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Asus B31N1535 11.4V 4240mAh |
390 Kr 507Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
