Batteri til Asus UX21E-KX008X, 7.4V, 4800mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 4800mAh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C23-UX21 7.4V 4800mAh |
395 Kr 513Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til Asus UX21E-KX008X, 7.4V, 4800mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 4800mAh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C23-UX21 7.4V 4800mAh |
395 Kr 513Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Asus UX21
Asus UX21A
Asus UX21E
Asus UX21E-DH52
Asus UX21E-DH71
Asus UX21E-KX001V
Asus UX21E-KX002V
Asus UX21E-KX004V
Asus UX21E-KX004X
Asus UX21E-KX007V
Asus UX21E-KX008V
Asus UX21E-KX008X
Asus UX21E-KX009V
Asus UX21E-KX010V
Asus UX21E-KX011V
Asus UX21E-KX013X
Asus UX21E-KX013v
Asus UX21E-KX014V
Asus UX21E-KX016V
Asus UX21E-KX020D
Asus UX21E-KX128
Asus UX21L Series
Asus UX21e-sh52
Asus Ultrabook UX21
Asus Ultrabook UX21A
Asus Ultrabook UX21E
Asus ZenBook UX21
Asus ZenBook UX21A
Asus ZenBook UX21E
