Batteri til Asus TP200SA-FV0131T, 7.6V, 38Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.6V |
| Kapasitet | 38Wh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C21N1504 7.6V 38Wh |
395 Kr 513Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til Asus TP200SA-FV0131T, 7.6V, 38Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.6V |
| Kapasitet | 38Wh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C21N1504 7.6V 38Wh |
395 Kr 513Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Asus E205SA
Asus E205SA-3B
Asus E205SA-3G
Asus EeeBook E205SA
Asus Eeebook Flip E205SA-FV0114TS
Asus TP200S
Asus TP200SA
Asus TP200SA-FV0076TS
Asus TP200SA-FV0108TS
Asus TP200SA-FV0110TS
Asus TP200SA-FV0130T
Asus TP200SA-FV0131T
Asus TP200SA-FV0132T
Asus TP200SA-FV0133T
Asus TP200SA3050
Asus Transformer 11.6
