Batteri til Asus T300LA-XH71T, 7.4V, 6750mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 6750mAh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C22N1307 7.4V 6750mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Asus T300LA-XH71T, 7.4V, 6750mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 6750mAh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C22N1307 7.4V 6750mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Asus T300CHI-F1-DB
Asus T300LA-13NB02W1M28011
Asus T300LA-BB31T
Asus T300LA-C4001H
Asus T300LA-C4002H
Asus T300LA-C4003H
Asus T300LA-C4006H
Asus T300LA-C4007H
Asus T300LA-C4019H
Asus T300LA-C4035H
Asus T300LA-DH51T
Asus T300LA-US51T
Asus T300LA-XH71T
Asus Transformer Book T300
Asus Transformer Book T300L
Asus Transformer Book T300LA
