Batteri til Asus ROG Strix Hero II G515GW, 15.4v, 4335mAh/66Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15.4v |
| Kapasitet | 4335mAh/66Wh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C41N1731-2 15.4v 4335mAh/66Wh |
699 Kr 908Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Asus ROG Strix Hero II G515GW, 15.4v, 4335mAh/66Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15.4v |
| Kapasitet | 4335mAh/66Wh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C41N1731-2 15.4v 4335mAh/66Wh |
699 Kr 908Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
