Batteri til Asus ROG Flow X13 GV302NI, 15.56V, 75Wh/4825mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15.56V |
| Kapasitet | 75Wh/4825mAh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C41N2203 15.56V 75Wh/4825mAh |
619 Kr 804Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Asus ROG Flow X13 GV302NI, 15.56V, 75Wh/4825mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15.56V |
| Kapasitet | 75Wh/4825mAh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C41N2203 15.56V 75Wh/4825mAh |
619 Kr 804Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
