Batteri til Asus Q535UD-BI7T11, 11.55V, 52Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.55V |
| Kapasitet | 52Wh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C31N1704 11.55V 52Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Asus Q535UD-BI7T11, 11.55V, 52Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.55V |
| Kapasitet | 52Wh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C31N1704 11.55V 52Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Asus Q535U
Asus Q535UD
Asus Q535UD-BI7T11
Asus UX561UD
Asus UX561UD-1A
Asus UX561UD-BO004T
Asus UX561UD-BO005R
Asus UX561UD-BO005T
Asus UX561UD-BO006R
Asus UX561UD-BO009T
Asus UX561UD-BO025R
Asus UX561UD-BO031T
Asus UX561UD-BO033T
Asus UX561UD-E2007T
Asus UX561UD-E2008T
Asus UX561UD-E2023T
Asus UX561UD-E2026T
Asus UX561UD-E2029T
Asus UX561UD-E2030T
Asus ZenBook Flip 15
Asus ZenBook Flip 15 UX561UD
