Batteri til Asus P1410UF, 11.55V, 3653mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.55V |
| Kapasitet | 3653mAh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus B31N1707 11.55V 3653mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Asus P1410UF, 11.55V, 3653mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.55V |
| Kapasitet | 3653mAh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus B31N1707 11.55V 3653mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Asus A411UF
Asus F411UF
Asus P1410UF
Asus S4100V
Asus S4100VN8550U
Asus S410U
Asus S410UA
Asus S410UF
Asus S410UN
Asus S410UQ
Asus S4200UF
Asus VivoBook S14
Asus Vivobook 411UN
Asus Vivobook A411UF
Asus Vivobook F411UF
Asus Vivobook K501U
Asus Vivobook P1410UF
Asus Vivobook R422UF
Asus Vivobook S4100V
Asus Vivobook S4100VN
Asus Vivobook S4200U
Asus Vivobook S4200UF
Asus Vivobook X411UA
Asus Vivobook X411UF
Asus Vivobook X411UQ
Asus X411UA
Asus X411UF
Asus X411UN
Asus X411UQ
