Batteri til Asus NovaGo TP370QL-EL002T, 15.4V, 52Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15.4V |
| Kapasitet | 52Wh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Asus C41N1718 15.4V 52Wh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Asus NovaGo TP370QL-EL002T, 15.4V, 52Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15.4V |
| Kapasitet | 52Wh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Asus C41N1718 15.4V 52Wh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
