Batteri til Asus GL553VE-1B, 14.4V, 48Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 48Wh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus A41N1611 14.4V 48Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Asus GL553VE-1B, 14.4V, 48Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 48Wh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus A41N1611 14.4V 48Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Asus GL553VD
Asus GL553VD-1A
Asus GL553VD-1B
Asus GL553VD-2B
Asus GL553VD-2D
Asus GL553VD-FY072T
Asus GL553VD-FY124T
Asus GL553VE-1B
Asus GL553VE-DS74
Asus GL553VE-FY003T
Asus GL553VW
Asus GL553VW-1A
Asus GL553VW-2B
Asus GL553VW-2D
Asus ROG GL553VW-DH71
Asus ROG GL553VW-DM005T
Asus ROG GL553VW-FY089T
Asus ROG STRIX GL553VD
Asus ROG Strix GL553VD-DS71
Asus ROG Strix GL553VE
Asus Strix GL553VD-FY075T
