Batteri til Asus FX504GE-DM043T, 11.4 V, 4240mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.4 V |
| Kapasitet | 4240mAh |
| Gtin | 68908303515333 |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus B31N1726 11.4 V 4240mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Asus FX504GE-DM043T, 11.4 V, 4240mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.4 V |
| Kapasitet | 4240mAh |
| Gtin | 68908303515333 |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus B31N1726 11.4 V 4240mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Asus FX504
Asus FX504G
Asus FX504GD
Asus FX504GE
Asus FX504GE-DM040T
Asus FX504GE-DM043T
Asus FX504GE-DM122T
Asus FX504GE-DM176T
Asus FX504GE-E4012T
Asus FX504GE-E4031T
Asus FX504GE-E4078T
Asus FX504GE-E4100
Asus FX504GE-E4366T
Asus FX504GE-EN088T
Asus FX504GE-EN300T
Asus FX504GM
Asus FX505
Asus FX505GE
Asus FX80
Asus FX80G
Asus FX80GD
Asus FX80GD8750-1
Asus FX80GE
Asus FX80GE8750-1
Asus FX80GM
Asus TUF FX504
Asus TUF FX504 GE
