Batteri til Asus F505ZA-DH51, 11.52V, 3727mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.52V |
| Kapasitet | 3727mAh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus B31N1631 11.52V 3727mAh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til Asus F505ZA-DH51, 11.52V, 3727mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.52V |
| Kapasitet | 3727mAh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus B31N1631 11.52V 3727mAh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
