Batteri til Asus E510MA-BR143T, 11.55V, 3640mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.55V |
| Kapasitet | 3640mAh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C31N1912 11.55V 3640mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Asus E510MA-BR143T, 11.55V, 3640mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.55V |
| Kapasitet | 3640mAh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C31N1912 11.55V 3640mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Asus E410MA
Asus E510MA
Asus E510MA-BR058T
Asus E510MA-BR059T
Asus E510MA-BR143T
Asus E510MA-BR295R
Asus E510MA-BR352R
Asus E510MA-EJ015TS
Asus E510MA-EJ059T
Asus E510MA-EJ105T
Asus E510MA-EJ133T
Asus E510MA-WBC02
Asus VivoBook 14 E410MA
Asus VivoBook 14 E410MA-EK017TS
Asus VivoBook 14 E410MA-EK018TS
Asus VivoBook 14 E410MA-EK026TS
Asus VivoBook 14 E410MA-EK368TS
