Batteri til Asus 0B200-02850000, 11.4V, 48Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 48Wh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus B31N1723 11.4V 48Wh |
335 Kr 435Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Asus 0B200-02850000, 11.4V, 48Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 48Wh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus B31N1723 11.4V 48Wh |
335 Kr 435Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Asus FX570UD
Asus FX570ZD
Asus K570UD
Asus K570ZD
Asus R570UD
Asus R570ZD
Asus X570
Asus X570DD
Asus X570UD
Asus X570ZD
Asus VivoBook FX570DD
Asus VivoBook FX570ZD
Asus VivoBook K570UD
Asus VivoBook K570ZD
Asus VivoBook X570DD
Asus VivoBook X570UD
Asus VivoBook F570ZD
Asus VivoBook R570UD
Asus VivoBook R570ZD
Asus VivoBook X570ZD
Asus VivoBook K570UD-DM276T
Asus VivoBook K570UD-DS74
Asus VivoBook K570UD-ES76
Asus VivoBook F570ZD-DM226T
