Batteri til ASUS UX8402VU-P1024X, 15.48V, 76Wh/4920mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15.48V |
| Kapasitet | 76Wh/4920mAh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C41N2101-1 15.48V 76Wh/4920mAh |
447 Kr 581Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til ASUS UX8402VU-P1024X, 15.48V, 76Wh/4920mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15.48V |
| Kapasitet | 76Wh/4920mAh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C41N2101-1 15.48V 76Wh/4920mAh |
447 Kr 581Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteriet erstatter:
Batteriet er kompatibelt med følgende produkter:
-
ASUS Zenbook Pro 14 Duo
ASUS Zenbook Pro 14 Duo OLED UX8402
ASUS Zenbook Pro 14 Duo OLED UX8402VU
ASUS UX8402VU-OI93210B0W
ASUS UX8402VU-P1024X
ASUS UX8402VU-P1028W
ASUS UX8402VU-P1032X
ASUS Zenbook Pro 14 Duo OLED UX8402VV
ASUS UX8402VV-P1018W
ASUS UX8402VV-P1018X
ASUS UX8402VV-P1021W
ASUS UX8402VV-P1021X
ASUS UX8402VV-P1022X
ASUS UX8402VV-P1025W
ASUS UX8402VV-P1943WS
ASUS Zenbook Pro 14 Duo OLED UX8402ZA
ASUS UX8402ZA-DB76T
ASUS UX8402ZA-DS51T
ASUS UX8402ZA-M3027X
ASUS UX8402ZA-M3031W
ASUS UX8402ZA-M3033W
ASUS UX8402ZA-M3076W
ASUS UX8402ZA-M3082W
ASUS Zenbook Pro 14 Duo OLED UX8402ZE
ASUS UX8402ZE-DB74T
ASUS UX8402ZE-DB96T
ASUS UX8402ZE-0042K12900H
ASUS UX8402ZE-AOQ27084W
ASUS UX8402ZE-AOQ29085W
ASUS UX8402ZE-EM3025WS
