Batteri til ASUS ExpertBook B5 Flip B5602FBA, 15.48V, 84Wh/5427mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15.48V |
| Kapasitet | 84Wh/5427mAh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C41N2111 15.48V 84Wh/5427mAh |
549 Kr 713Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til ASUS ExpertBook B5 Flip B5602FBA, 15.48V, 84Wh/5427mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15.48V |
| Kapasitet | 84Wh/5427mAh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C41N2111 15.48V 84Wh/5427mAh |
549 Kr 713Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
