Batteri til 0B200-02440100, 7.7V, 46Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.7V |
| Kapasitet | 46Wh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C22N1626 7.7V 46Wh |
395 Kr 513Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til 0B200-02440100, 7.7V, 46Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.7V |
| Kapasitet | 46Wh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Asus C22N1626 7.7V 46Wh |
395 Kr 513Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteriet erstatter:
Batteriet er kompatibelt med følgende produkter:
-
Asus C213NA
Asus C403NA
Asus Chromebook C403NA
Asus Chromebook C403NA-1A
Asus Chromebook C403NA-FQ0004
Asus Chromebook C403NA-FQ0005
Asus Chromebook C403NA-FQ0010
Asus Chromebook C403NA-FQ0015
Asus Chromebook C403NA-FQ0017
Asus Chromebook C403NA-FQ0019
Asus Chromebook C403NA-FQ0020
Asus Chromebook C403NA-FQ0034
Asus Chromebook C403NA-YS02
Asus Chromebook Flip C213
Asus Chromebook Flip C213NA
Asus Chromebook Flip C213NA-0041AN3350
Asus Chromebook Flip C213NA-0041AN3350-A
Asus Chromebook Flip C213NA-BU0033
Asus Chromebook Flip C213NA-BU0033-OSS
Asus Chromebook Flip C213NA-BU0039
Asus Chromebook Flip C213NA-BU0048
Asus Chromebook Flip C213NA-BW0024
Asus Chromebook Flip C213NA-BW0026
Asus Chromebook Flip C213NA-BW0034
Asus Chromebook Flip C213NA-BW0034-OSS
Asus Chromebook Flip C213NA-BW0045
Asus Chromebook Flip C213SA
Asus Chromebook Flip C213SA-YS02
