Batteri til 0B110-00200000, 15V, 4400mAh/88Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15V |
| Kapasitet | 4400mAh/88Wh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | ASUS A42-G750 15V 4400mAh/88Wh |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til 0B110-00200000, 15V, 4400mAh/88Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15V |
| Kapasitet | 4400mAh/88Wh |
| Merke | Batteri til Asus |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | ASUS A42-G750 15V 4400mAh/88Wh |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)

