Batteri til Samsung SM-G998A, 3.88V, 5000mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 3.88V |
| Kapasitet | 5000mAh |
| Merke | Batteri til Samsung Mobil |
| Produkttype | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | EB-BG998ABY |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Samsung SM-G998A, 3.88V, 5000mAh, Svart
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 3.88V |
| Kapasitet | 5000mAh |
| Farge | Svart |
| Merke | Batteri til Samsung Mobil |
| Produkttype | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | EB-BG998ABY |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Samsung SC-52B
Samsung SGH-N748
Samsung SM-G9980
Samsung SM-G998A
Samsung SM-G998B/DS
Samsung SM-G998D
Samsung SM-G998N
Samsung SM-G998P
Samsung SM-G998R4
Samsung SM-G998T
Samsung SM-G998U
Samsung SM-G998U1
Samsung SM-G998V
Samsung SM-G998W
Samsung Galaxy S21 Ultra
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G
Samsung Galaxy SM-G998U
Samsung Galaxy SM-G998B/DS
