Batteri til EB-BG736BBE, 3.85V, 4050mAh, Svart, Svart
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 3.85V |
| Kapasitet | 4050mAh |
| Farge | Svart |
| Merke | Batteri til Samsung Mobil |
| Kategori | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | EB-BG736BBE |
220 Kr 286Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til EB-BG736BBE, 3.85V, 4050mAh, Svart
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 3.85V |
| Kapasitet | 4050mAh |
| Farge | Svart |
| Merke | Batteri til Samsung Mobil |
| Kategori | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | EB-BG736BBE |
220 Kr 286Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
