Batteri til EB-BT670ABA, 11.34V, 64.64Wh/5700mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.34V |
| Kapasitet | 64.64Wh/5700mAh |
| Merke | Batteri til Samsung Mobil |
| Produkttype | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | EB-BT670ABA 11.34V 64.64Wh/5700mAh |
298 Kr 387Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til EB-BT670ABA, 11.34V, 64.64Wh/5700mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.34V |
| Kapasitet | 64.64Wh/5700mAh |
| Merke | Batteri til Samsung Mobil |
| Produkttype | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | EB-BT670ABA 11.34V 64.64Wh/5700mAh |
298 Kr 387Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
