Batteri til Samsung SM-A326F, 3.85V, 5000mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 3.85V |
| Kapasitet | 5000mAh |
| Merke | Batteri til Samsung Mobil |
| Produkttype | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | EB-BA426ABY |
199 Kr 258Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Samsung SM-A326F, 3.85V, 5000mAh, Svart
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 3.85V |
| Kapasitet | 5000mAh |
| Farge | Svart |
| Merke | Batteri til Samsung Mobil |
| Produkttype | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | EB-BA426ABY |
199 Kr 258Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Modell/Delenummer:
Kompatible modeller:
-
Samsung SCG08
Samsung SM-A326B/DS
Samsung SM-A326J
Samsung SM-A326K
Samsung SM-A426
Samsung SM-A426B
Samsung SM-A725F/DS
Samsung SM-A726F
Samsung SM-A726F/DS
Samsung SM-A326F
Samsung Galaxy A42 5G
Samsung Galaxy A72
Samsung Galaxy M22
Samsung Galaxy M32 5G
Samsung Galaxy A32
Samsung Galaxy A32 5G
Samsung Galaxy A32 5G 2021
Samsung Galaxy A326
Samsung Galaxy A42
Samsung Galaxy A42 5G 2020
Samsung Galaxy A426
Samsung Galaxy A72 2021
Samsung Galaxy A72 5G
Samsung Galaxy A725
Samsung Galaxy Jump 5G 2021
