Batteri til Samsung SC-51B, 3.88V, 4000mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 3.88V |
| Kapasitet | 4000mAh |
| Merke | Batteri til Samsung Mobil |
| Produkttype | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | EB-BG991ABY |
155 Kr 201Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til Samsung SC-51B, 3.88V, 4000mAh, Svart
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 3.88V |
| Kapasitet | 4000mAh |
| Farge | Svart |
| Merke | Batteri til Samsung Mobil |
| Produkttype | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | EB-BG991ABY |
155 Kr 201Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Samsung SC-51B
Samsung SGH-N649
Samsung SM-G991A
Samsung SM-G991B/DS
Samsung SM-G991D
Samsung SM-G991P
Samsung SM-G991R4
Samsung SM-G991T
Samsung SM-G991U
Samsung SM-G991U1
Samsung SM-G991V
Samsung SM-G991W
Samsung Galaxy S21
Samsung Galaxy S21 5G
Samsung Galaxy S21 5G UW
Samsung Galaxy SCG09
Samsung Galaxy SM-G991U1
Samsung Galaxy SM-G991B
Samsung Galaxy SM-G991B/DS
Samsung Galaxy SM-G991U
Samsung Galaxy SM-G991W
Samsung Galaxy SM-G991N
Samsung Galaxy SM-G9910
Samsung Galaxy SM-G991Q
