Batteri til Samsung J510, 3.85V, 3300mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 3.85V |
| Kapasitet | 3300mAh |
| Merke | Batteri til Samsung Mobil |
| Produkttype | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | EB-BJ510CBC |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Samsung J510, 3.85V, 3300mAh, Svart
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 3.85V |
| Kapasitet | 3300mAh |
| Farge | Svart |
| Merke | Batteri til Samsung Mobil |
| Produkttype | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | EB-BJ510CBC |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Samsung J510
Samsung J5 J510
Samsung SM-J510MN
Samsung SM-J5108
Samsung SM-J5109
Samsung SM-J510F
Samsung SM-J510F/DS
Samsung SM-J510FN
Samsung SM-J510FN/DD
Samsung SM-J510FN/DS
Samsung SM-J510G/DS
Samsung SM-J510GN/DS
Samsung SM-J510H/DS
Samsung SM-J510K
Samsung SM-J510L
Samsung SM-J510MN/DS
Samsung SM-J510S
Samsung SM-J510UN/DS
Samsung Galaxy J5
Samsung Galaxy J5 2016
Samsung Galaxy J5 6 Duos
Samsung Galaxy J5 6 Duos TD-LTE
Samsung Galaxy J5 Metal 2016
Samsung Galaxy J5 Metal 2016 Duos
Samsung Galaxy J5 Metal 2016 Duos 4G LTE
