Batteri til Samsung A528B, 3.85V, 4500mAh, Svart, Svart
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 3.85V |
| Kapasitet | 4500mAh |
| Farge | Svart |
| Merke | Batteri til Samsung Mobil |
| Kategori | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | EB-BG781ABY |
219 Kr 284Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Samsung A528B, 3.85V, 4500mAh, Svart
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 3.85V |
| Kapasitet | 4500mAh |
| Farge | Svart |
| Merke | Batteri til Samsung Mobil |
| Kategori | Batteri til Mobil |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | EB-BG781ABY |
219 Kr 284Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
