Batteri til Lenovo V730-15, 15.36V, 79Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15.36V |
| Kapasitet | 79Wh |
| Gtin | 6803833836422 |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L17M4PB1 15.36V 79Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Lenovo V730-15, 15.36V, 79Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15.36V |
| Kapasitet | 79Wh |
| Gtin | 6803833836422 |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L17M4PB1 15.36V 79Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Lenovo IdeaPad 720S-15IKB-81AC001AGE
Lenovo IdeaPad 720S-15IKB 81CR
Lenovo IdeaPad 720S TOUCH-15IKB
Lenovo 5B10P35083
Lenovo V730-15-IFI
Lenovo 5B10P35082
Lenovo IdeaPad 720S-15IKB 81AC
Lenovo V730-15-ISE
Lenovo IdeaPad 720S-15IKB
Lenovo 5B10P35084
Lenovo 720S-15
Lenovo IdeaPad 720S-15
Lenovo IdeaPad 720S-15IKB (81AC0034GE)
Lenovo IdeaPad 720S-15IKB(81AC)
Lenovo IdeaPad 720S-15IKB(81AC001AGE)
Lenovo IdeaPad 720S-15IKB(81AC002XGE)
Lenovo Ideapad 720s touch-15ikb
Lenovo Ideapad 720s-15 81ac
Lenovo Ideapad 720s-15 81cr
Lenovo V730 720S-15
Lenovo V730-15
