Batteri til Lenovo L22D4PE1, 15.36V, 71Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15.36V |
| Kapasitet | 71Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L22D4PE1 15.36V 71Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Lenovo L22D4PE1, 15.36V, 71Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15.36V |
| Kapasitet | 71Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L22D4PE1 15.36V 71Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Modell/Delenummer:
Kompatible modeller:
-
Lenovo ThinkBook 16 G6 ABP
Lenovo ThinkBook 16 G6 ABP 21KK
Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL
Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL 21KH
Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL 21NR
Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP
Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP 21MW
Lenovo ThinkBook 16 G7 IML
Lenovo ThinkBook 16 G7 IML 21MS
Lenovo ThinkBook 16 G8 IRL
Lenovo ThinkBook 16 G8 IRL 21SH
Lenovo ThinkBook 16 G8 IAL
Lenovo ThinkBook 16 G8 IAL 21SK
