Batteri til L17M4PB1(4ICP4/67/141), 15.36V, 79Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15.36V |
| Kapasitet | 79Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L17M4PB1 15.36V 79Wh |
400 Kr 520Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til L17M4PB1(4ICP4/67/141), 15.36V, 79Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15.36V |
| Kapasitet | 79Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L17M4PB1 15.36V 79Wh |
400 Kr 520Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Lenovo IdeaPad 720S-15IKB-81AC001AGE
Lenovo IdeaPad 720S-15IKB 81CR
Lenovo IdeaPad 720S TOUCH-15IKB
Lenovo 5B10P35083
Lenovo V730-15-IFI
Lenovo 5B10P35082
Lenovo IdeaPad 720S-15IKB 81AC
Lenovo V730-15-ISE
Lenovo IdeaPad 720S-15IKB
Lenovo 5B10P35084
Lenovo 720S-15
Lenovo IdeaPad 720S-15
Lenovo IdeaPad 720S-15IKB (81AC0034GE)
Lenovo IdeaPad 720S-15IKB(81AC)
Lenovo IdeaPad 720S-15IKB(81AC001AGE)
Lenovo IdeaPad 720S-15IKB(81AC002XGE)
Lenovo Ideapad 720s touch-15ikb
Lenovo Ideapad 720s-15 81ac
Lenovo Ideapad 720s-15 81cr
Lenovo V730 720S-15
Lenovo V730-15
