Batteri til Lenovo ThinkPad T14s Gen 2, 15.36V, 57Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15.36V |
| Kapasitet | 57Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L20M4P72 15.36V 57Wh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Lenovo ThinkPad T14s Gen 2, 15.36V, 57Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15.36V |
| Kapasitet | 57Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L20M4P72 15.36V 57Wh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Modell/Delenummer:
Kompatible modeller:
-
Lenovo ThinkPad T14s Gen 2
Lenovo ThinkPad T14s 2nd Gen
Lenovo ThinkPad T14s G2 2021
Lenovo ThinkPad T14S GEN 2-20WM003HUK
Lenovo ThinkPad T14S GEN 2-20WM004KGB
Lenovo ThinkPad T14S GEN 2-20WM009MGE
Lenovo ThinkPad T14S GEN 2-20WM009MSP
Lenovo ThinkPad T14S GEN 2-20WM01NYUK
Lenovo ThinkPad T14S GEN 2-20WM01Q3GB
Lenovo ThinkPad T14S GEN 2-20WMS08H00
Lenovo ThinkPad T14S GEN 2-20WN0026AU
Lenovo ThinkPad T14S GEN 2-20WN002JAU
Lenovo ThinkPad T14S GEN 2-20WN002VUK

