Batteri til 4ICP5/67/67, 15.36V, 57Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15.36V |
| Kapasitet | 57Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L20M4P72 15.36V 57Wh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til 4ICP5/67/67, 15.36V, 57Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15.36V |
| Kapasitet | 57Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L20M4P72 15.36V 57Wh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Lenovo ThinkPad T14s Gen 2
Lenovo ThinkPad T14s 2nd Gen
Lenovo ThinkPad T14s G2 2021
Lenovo ThinkPad T14S GEN 2-20WM003HUK
Lenovo ThinkPad T14S GEN 2-20WM004KGB
Lenovo ThinkPad T14S GEN 2-20WM009MGE
Lenovo ThinkPad T14S GEN 2-20WM009MSP
Lenovo ThinkPad T14S GEN 2-20WM01NYUK
Lenovo ThinkPad T14S GEN 2-20WM01Q3GB
Lenovo ThinkPad T14S GEN 2-20WMS08H00
Lenovo ThinkPad T14S GEN 2-20WN0026AU
Lenovo ThinkPad T14S GEN 2-20WN002JAU
Lenovo ThinkPad T14S GEN 2-20WN002VUK
