Batteri til Lenovo IdeaPad SLIM 7-15ITL05, 15.44V, 71Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15.44V |
| Kapasitet | 71Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L19M4PF5 15.44V 71Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Lenovo IdeaPad SLIM 7-15ITL05, 15.44V, 71Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15.44V |
| Kapasitet | 71Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L19M4PF5 15.44V 71Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Lenovo IdeaPad SLIM 7-15ITL05
Lenovo YOGA SLIM 7-15IIL05-82AA002SLM
Lenovo YOGA SLIM 7-15IIL05-82AA0035GE
Lenovo YOGA SLIM 7-15IIL05-82AA003PPB
Lenovo YOGA SLIM 7-15IIL05-82AA004KKR
Lenovo YOGA SLIM 7-15ITL05-82AC0012KR
Lenovo YOGA SLIM 7-15ITL05-82AC003TLT
Lenovo YOGA SLIM 7-15ITL05-82AC004DPB
Lenovo YOGA SLIM 7-15ITL05-82AC004QTA
Lenovo YOGA SLIM 7-15ITL05-82AC006BPB
Lenovo Yoga Slim 7-15IIL

