Batteri til L19C4PF5, 15.44V, 71Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15.44V |
| Kapasitet | 71Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L19M4PF5 15.44V 71Wh |
417 Kr 542Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til L19C4PF5, 15.44V, 71Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15.44V |
| Kapasitet | 71Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L19M4PF5 15.44V 71Wh |
417 Kr 542Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Lenovo IdeaPad SLIM 7-15ITL05
Lenovo YOGA SLIM 7-15IIL05-82AA002SLM
Lenovo YOGA SLIM 7-15IIL05-82AA0035GE
Lenovo YOGA SLIM 7-15IIL05-82AA003PPB
Lenovo YOGA SLIM 7-15IIL05-82AA004KKR
Lenovo YOGA SLIM 7-15ITL05-82AC0012KR
Lenovo YOGA SLIM 7-15ITL05-82AC003TLT
Lenovo YOGA SLIM 7-15ITL05-82AC004DPB
Lenovo YOGA SLIM 7-15ITL05-82AC004QTA
Lenovo YOGA SLIM 7-15ITL05-82AC006BPB
Lenovo Yoga Slim 7-15IIL
