Batteri til L84398-005, 11.55V, 60Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.55V |
| Kapasitet | 60Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP BC03XL 11.55V 60Wh |
380 Kr 494Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til L84398-005, 11.55V, 60Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.55V |
| Kapasitet | 60Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP BC03XL 11.55V 60Wh |
380 Kr 494Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Modell/Delenummer:
Kompatible modeller:
-
HP Chromebook X360 14C-CA0000ND
HP Chromebook X360 14C-CA0000NS
HP Chromebook X360 14C-CA0002ND
HP Chromebook X360 14C-CA0004ND
HP Chromebook X360 14C-CA0006NL
HP Chromebook X360 14C-CA0026CA
HP Chromebook X360 14C-CA0085NR
HP Chromebook X360 14C-CA0241NG
HP Chromebook X360 14C-CA0425NO
HP Chromebook X360 14C-CA0500NA
HP Chromebook X360 14C
HP Chromebook X360 14C-CA0053DX
HP Pro C640 Chromebook
