Batteri til L63999-421, 7.7V, 40Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.7V |
| Kapasitet | 40Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP MD02XL 7.7V 40Wh |
465 Kr 604Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til L63999-421, 7.7V, 40Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.7V |
| Kapasitet | 40Wh |
| Merke | Batteri til HP |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | HP MD02XL 7.7V 40Wh |
465 Kr 604Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Modell/Delenummer:
Kompatible modeller:
-
HP Chromebook X360 12B-CA0001NF
HP Chromebook X360 12B-CA0003NF
HP Chromebook X360 12B-CA0004NA
HP Chromebook X360 12B-CA0010ND
HP Chromebook X360 12B-CA0100ND
HP Chromebook X360 12B-CA0300NG
HP Chromebook X360 12-H0006NF
HP Chromebook X360 12B-CA0000NG
HP Chromebook X360 12B-CA0000NS
HP Chromebook X360 12B-CA0000UR
HP Chromebook X360 12B-CA0001NA
HP Chromebook X360 12B-CA0001NB
HP Chromebook X360 12B-CA0001UR
HP Chromebook X360 12B-CA0005NF
HP Chromebook X360 12B-CA0007TU
HP Chromebook X360 12B-CA0008NF
HP Chromebook X360 12B-CA0009NF
HP Chromebook X360 12B-CA0010NR
HP Chromebook X360 12B-CA0240NG
HP Chromebook X360 12B-CA0350ND
HP Chromebook X360 12B-CA0500NA
HP Chromebook X360 12B-CA0500SA
HP Chromebook X360 12B-CA0805NO
HP Chromebook X360 12B-CA0810NO
